Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie Více informací.

Tuto zprávu již nezobrazovat

Články a aktuality

20.07.2020 10:46

Bezstarostný servis TOTAL

V případě uplatnění záruční opravy na elektrické a pneumatické nářadí značky TOTAL je možné využít naší speciální služby, kdy je po zaslání příslušných...

Informace o společnostech

TorriaCars s.r.o. - eshop

Základní informace o společnosti

  • Fakturační adresa (sídlo firmy): TorriaCars s.r.o., Jiráskova 476/69, 46001, Liberec
  • Reklamační adresa / korespondenční adresa: Na Hutích 2962/44, Hala G, 466 01 Jablonec nad Nisou
  • Identifikační údaje: IČ: 28723163, DIČ: CZ28723163
  • Firma je zapsána v obchodním rejstříku u Krajského obchodního soudu v Ústí na Labem, oddíl C, vložka 28782
     

Profil společnosti

Vítejte, na stránkách firmy TorriaCars. Naše firma se zabývá oborem automobilové diagnostiky a automobilového nářadí. Celek je sestaven z profesionálů daných oborů a tím mohou vznikat naše nadprůměrné služby. Počátky samotného formování sahají do roku 2006, kdy poprvé padl návrh na založení firmy, která by svou kvalitou, profesionalitou a cenou výrobků zdatně konkurovala zaběhlým prodejcům. Prodej automobilové diagnostiky a veškerého příslušenství se během prvních 2 let přehoupl v prodej širokého sortimentu v oblasti automobilů. Nyní již prodáváme nepřeberné množství zboží, od náhradních žárovek, až po sady profesionálního ozvučení  pro váš vůz.

Dále jsme se staly autorizovanými distributory autodiagnostik firmy sídlící  v severoamerickém Phoenixu. Výrobky vyráběné touto firmou jsou na trhu již více než 15 let a staly se špičkou ve svém oboru. Před distribucí na náš kontinent prochází diagnostiky přísnou kontrolou, stejně tak jako jsou kontrolovány a zkoušeny již zde, v sídle firmy. Naše společnost se také podílí na vývoji programů určených pro automobilovou diagnostiku. Počátkem roku 2010 byl představen kompletně počeštělý software Touchscan, na jehož vývoji a překladu se značnou měrou podílela naše firma. Díky nám tedy máte možnost prohlížet a kontrolovat svůj vůz pohodlně, bez další nutnosti znalostí angličtiny. Stále pracujeme na jeho vývoji a přinášíme prostřednictvím webu pravidelné aktualizace. To vše za více než přijatelné ceny. Filozofie je tedy jednoduchá. Uspokojit zákazníkovi potřeby jak po stránce velkého výběru, tak po stránce finanční i časové. Věříme, že si u nás i Vy najdete to, co zrovna hledáte a že budete s našimi službami spokojeni.
 

TorriaCars s.r.o. na FACEBOOKU

Staňte se našimi fanoušky na Facebooku a budete ihned vědět o veškerých novinkách a akcích, které se dějí na našem e-shopu. Stačí pouze kliknout na následující odkaz a v nově otevřeném okně poté na hlášku „To se mi líbí“ hned vedle názvu stránky, v horní části obrazovky.

TorriaCars Facebook
 

 

Prohlášení o ochraně osobních dat:
Osobní údaje jsou chráněny před zveřejněním a použitím třetí osobou. Jsou použity pouze pro zaslání objednané zásilky a pro komunikaci se zákazníkem.
 

Zákony a předpisy: - zák. č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů
 
 

TorriaService s.r.o. - půjčovna nářadí

Základní informace o společnosti

  • Fakturační adresa (sídlo firmy): TorriaService s.r.o., Jiráskova 476/69, 46001, Liberec
  • Reklamační adresa / korespondenční adresa: Na Hutích 2962/44, Hala G, 466 01 Jablonec nad Nisou
  • Identifikační údaje: IČ: 06759408, DIČ: CZ06759408
 
Máte zájem používat určité nářadí, ale nechcete si jej kupovat, protože jej potřebujete pouze nárazově? Pak je tu přímo pro vás naše první online půjčovna nářadí. V nabídce naleznete nejběžnější typy elektrického nářadí, včetně brusek, šroubováků, kladiv nebo pil. Dále je v nabídce sortiment měřící techniky a zahradního vybavení, díky kterému bude práce na vašem projektu příjemně stráveným časem. Možnost zapůjčení je jak na několik dní (minimální doba zápůjčky se liší produkt od produktu), tak na celý týden, kdy je cena za půjčovné vždy zvýhodněna. Při převzetí zboží zaplatíte dopravci kauci ve výši nákupní ceny nářadí. Po dokončení vašeho díla si pohodlně sami objednáte svoz balíku přes firmu PPL přes unikátní odkaz, který vám pošleme do emailu. Dopravce zdarma přijede a nářadí doručí zpět k nám. Jakmile balík dorazí do naší společnosti, je do 48 hodin vystaven dobropis, ze kterého je odečtena částka za půjčovné a zbytek putuje k vám na bankovní účet.
 

Prohlášení o ochraně osobních dat:
Osobní údaje jsou chráněny před zveřejněním a použitím třetí osobou. Jsou použity pouze pro zaslání objednané zásilky a pro komunikaci se zákazníkem.
 

Zákony a předpisy: - zák. č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů
© 2022 Všechna práva vyhrazena, Torriacars, s.r.o. Feo.cz