Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie Více informací.

Tuto zprávu již nezobrazovat

Články a aktuality

20.07.2020 10:46

Bezstarostný servis TOTAL

V případě uplatnění záruční opravy na elektrické a pneumatické nářadí značky TOTAL je možné využít naší speciální služby, kdy je po zaslání příslušných...

Články a aktuality

6 let záruka SIXTOL SIX

Obrázek pro článek 6 let záruka SIXTOL SIX

Představujeme vám novinku – 6letou záruku SIXTOL SIX®.

Bezstarostný servis TOTAL

Obrázek pro článek Bezstarostný servis TOTAL

V případě uplatnění záruční opravy na elektrické a pneumatické nářadí značky TOTAL je možné využít naší speciální služby, kdy je po zaslání příslušných informací provedena online objednávka svozu Vašeho poškozeného nářadí, jeho odvoz do servisu, oprava a následné dovezení zpět k Vám. Využijte této možnosti a zdarma si nechte Vaše nářadí opravit.

Autem na dovolenou - na co byste neměli zapomenout

Obrázek pro článek Autem na dovolenou - na co byste neměli zapomenout

Chystáte se autem v létě na dovolenou? Zde Vám přinášíme pár užitečných rad a tipů, na co nezapomenout, a jak připravit auto na dlouhou cestu. Při cestě za sluníčkem, či sněhem vlastním automobilem, byste určitě neměli zapomenout na žádné z níže uvedených dokladů. Každý člen posádky vozu, by měl mít platný průkaz totožnosti (cestovní průkaz). Jestliže jste řidič, musíte mít následující doklady:   Jako řidič máte povinnost  mít po ruce seznam důležitých kontaktů ze všech zemí, kterými budete projíždět (policie, záchranná...

Co byste měli vědět, když jedete autem do ciziny

Základní předpisy pro osobní vozy v zemích, kterými možná budete projíždět. Důležitá telefonní čísla (u států se symbolem * lze volat pro všechny tři služby tísňovou linku 112):   Povolené rychlostní limity:   Povinná výbava:   Předpisy týkající se svícení:

Výměna zimních kol za letní

Obrázek pro článek Výměna zimních kol za letní

Zimní pneumatiky za letní můžeme bez starostí přezout od 1. dubna 2019. Na letní pneumatiky lze přezout i dříve a to v tom případě ukazuje-li nám teploměr stabilně teplotu nad 7 stupňů Celsia. V České republice nemusíme dle zákona přezouvat na letní pneumatiky, tudíž lze zimní využívat celoročně, přesto to ale nedoporučujeme.

Jarní kontrola vozu. Na co nesmíte zapomenout?

Obrázek pro článek Jarní kontrola vozu. Na co nesmíte zapomenout?

Kromě pravidelné kontroly tlaku v pneumatikách, která by se měla provádět minimálně jednou za měsíc (a na studených pneumatikách), patří k jarní údržbě  kontrola provozních kapalin. Jestliže Vám došla zimní nemrznoucí směs do ostřikovačů a předpověď počasí dlouhodobě předpovídá teploty nad bodem mrazu, můžete ji vyměnit za letní. Letní totiž mnohem lépe rozpouští nečistoty a mastnotu, než zimní.

Gumové koberce

Obrázek pro článek Gumové koberce

3 DŮVODY PROČ VYUŽÍVAT GUMOVÉ KOBERCE 1. Gumové koberce jsou skvělým pomocníkem téměř pro každého. Z gumových koberců voda rychleji vysychá, proto si v zimním období můžete povšimnou méně zamlžených oken. Naopak v textilních kobercích se voda drží, poté odpařuje do prostoru, a tím způsobuje zamlžení oken.

Praktické hevery a zvedáky

Obrázek pro článek Praktické hevery a zvedáky

Píchli jste pneumatiku a chcete mít ve vozidle spolehlivý hever, díky kterému se výměna odehraje během několika minut? Pak vám v tomto článku představíme několik zvedáků, které vám v této situaci vytrhnou trn z paty! Pokud máte pneumatiky s profilem například 65mm, tak je nutné v případě defektu počítat se snížením podvozku právě o tuto výšku. Proto doporučujeme naše nízkoprofilové zvedáky, které se perfektně hodí na tento typ práce.

Motorové oleje Mobil

Obrázek pro článek Motorové oleje Mobil

První kroky k dnešnímu nadnárodnímu koncernu značky Mobil se píší již od roku 1866, kdy byla založena firma Vacuum Oil Company – pozdější výrobce prvních olejů se značkou Mobil.

Praktické mazací plány

Obrázek pro článek Praktické mazací plány

Pomocí odkazu níže si můžete najít olej požadované značky a vybrat si nejvhodnější typ pro vaše vozidlo. Výběr se z pravidla provádí zadáním značky, modelu a motoru daného vozu.

Uvedení produktů značky SHERON

Obrázek pro článek Uvedení produktů značky SHERON

Značka SHERON vznikla před 20 lety a dnes je leaderem trhu v ČR. Stále však zůstává českou rodinnou značkou s osobním přístupem k odběratelům i zákazníkům. Produkty SHERON se vyrábí v jednom z nejmodernějších areálů v ČR a vždy je kladen důraz na jejich maximální funkčnost a spolehlivost. Kvalitou výrobků to ale nekončí. Dbá se také na moderní design a ergonomii obalů, poutavost a přehlednost etiket a ekologii.

Systém mobility Bosch

Obrázek pro článek Systém mobility Bosch

S radostí můžeme oznámit, že jsme právě naskladnili vybrané druhy přepravních boxů značky Bosch. Firma Bosch tyto přepravní kufry označuje jako L-BOXX a v následujícím odstavci jsou uvedeny výhody jednoho z těchto modelů. U každého produktu je navíc v záložce „Video“ přiřazeno prezentační video, které přehledně představuje celý tento koncept manipulaci s nářadím.

Campingové vybavení značky CATTARA

Obrázek pro článek Campingové vybavení značky CATTARA

Chystáte se kempovat? Máme výbavu přímo pro vás! K pořádné výpravě za dobrodružstvím do přírody jistě patří naše outdoorové a kempinkové příslušenství.

Elektronické vybavení značky LAMAX

Obrázek pro článek Elektronické vybavení značky LAMAX

Přestože jsou automobily stále „chytřejší“ a bezpečnější, sankce za přestupky i počet policistů neustále rostou a počet nehod neklesá. Vlastně spíše naopak. Celkové škody jdou do miliard korun ročně. Stejně tak roste počet nehod, u kterých je viník neznámý nebo je situace sporná.

Nářadí NAREX

Obrázek pro článek Nářadí NAREX

Tuto značku nářadí snad ani není nutné představovat. Firma NAREX je výrobce elektrického a ručního nářadí, založená v České Lípě roku 1943. Firma je dnes součástí německého holdingu TTS Tooltechnic Systems AG.

Hlasování do soutěže ShopRoku 2016

Náš e-shop se zapojil do hlasování v  soutěži ShopRoku o nejkvalitnější, nejpopulárnější a nejzajímavější e-shop českého internetu za rok 2016. Toto hlasování pořádá společnost Heureka.cz a rozhoduje o něm odborná porota a hlavě vy, zákazníci. Konkrétně je náš e-shop zapojen v kategorii Dům a zahrada / Dílna . Pokud jste tedy byli s našimi službami v letošním roce spokojeni, moc bychom ocenili, kdyby jste kvůli nám obětovali pár minut svého drahocenného času a poslali nám skrze toto hlasování svůj hlas. Bude to pro nás...

Tříletá záruka zeleného a zahradního nářadí značky BOSCH

Obrázek pro článek Tříletá záruka zeleného a zahradního nářadí značky BOSCH

Vážení zákazníci. Při zakoupení zeleného (hobby řada) a zahradního nářadí je možnost do 4 týdnů po zakoupení provést online registraci, díky které je plnohodnotná záruka prodloužena na 36 měsíců! Věříme, že Vám tato možnost prodloužení záruky přijde vhod a ještě více zpříjemní práci s nářadím od značky BOSCH.

TŘÍLETÁ ZÁRUKA NÁŘADÍ ZNAČKY DEWALT

Obrázek pro článek TŘÍLETÁ ZÁRUKA NÁŘADÍ ZNAČKY DEWALT

Vážení zákazníci. Při zakoupení nářadí značky Dewalt je možnost do 4 týdnů po zakoupení provést online registraci, díky které je plnohodnotná záruka prodloužena na 36 měsíců!

Bezstarostný servis DeWalt

Obrázek pro článek Bezstarostný servis DeWalt

V případě uplatnění záruční opravy nářadí značky DeWalt je možné využít naší speciální služby, kdy je po zaslání příslušných informací provedena online objednávka svozu Vašeho poškozeného nářadí, jeho odvoz do servisu, oprava a následné dovezení zpět k Vám.

Vany do kufru

Obrázek pro článek Vany do kufru

Rádi bychom Vám představili novinku v našem sortimentu. Přesné gumové a plastové vany do kufru na širokou škálu automobilů. Vany jsou vyrobeny naprosto přesně podle tvaru dna zavazadlového prostoru konkrétního typu vozidla. Vhodné jsou pro převážení nákladů v zavazadlovém prostoru, snadno omyvatelné, s rychlou možností vysypání nečistot a snadnou instalací pouhým rozložením.

Zobrazuji 20 (1 - 20 Z celkových 42)
© 2022 Všechna práva vyhrazena, Torriacars, s.r.o. Feo.cz