Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie Více informací.

Tuto zprávu již nezobrazovat

Články a aktuality

11.03.2019 12:02

Jarní kontrola vozu. Na co nesmíte zapomenout?

Kromě pravidelné kontroly tlaku v pneumatikách, která by se měla provádět minimálně jednou za měsíc (a na studených pneumatikách), patří k jarní údržbě  kontrola...

22.02.2019 14:45

Gumové koberce

3 DŮVODY PROČ VYUŽÍVAT GUMOVÉ KOBERCE 1. Gumové koberce jsou skvělým pomocníkem téměř pro každého. Z gumových koberců voda rychleji vysychá, proto si v zimním...

Sleva za registraci IČ

Nakupujte výhodně za velkoobchodní ceny a získejte navíc slevu 3% za registraci!

Jste-li živnostníkem nebo majitelem malé či střední firmy, využijte naší časově omezené nabídky:

Při registraci na https://www.torriacars.cz/registrace Vám poskytneme speciální slevu 3% na nákup veškerého našeho sortimentu, prezentovaného na internetovém portálu www.torriacars.cz.

Vaše registrace je zcela nezávazná, to značí, že Vám z ní nevzniká žádná povinnost v budoucnu objednávat zboží.

Navíc Vám garantujeme max. zákaznický servis, kdy zboží objednané do 12 hod obdržíte již následující pracovní den, přičemž cca 90% sortimentu držíme skladem. Dalším bonusem je dodání zboží (především využíváme PPL) zdarma, platí při objednávkách nad 2.000 Kč (včetně DPH).

Máte-li zájem o dlouhodobou spolupráci, pravidelné odběry nebo odběry ve větším objemu, a zajímají Vás tak podrobnosti vzájemné spolupráce, kontaktujte nás prosím písemně na mailové adrese ludek.hladik@torriacars.cz nebo telefonicky na +420 732 231 135.

 

Nejprodávanější značky zboží:

 

© 2019 Všechna práva vyhrazena, Torriacars, s.r.o. Feo.cz