Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie Více informací.

Tuto zprávu již nezobrazovat

Články a aktuality

20.07.2020 10:46

Bezstarostný servis TOTAL

V případě uplatnění záruční opravy na elektrické a pneumatické nářadí značky TOTAL je možné využít naší speciální služby, kdy je po zaslání příslušných...

Sleva za registraci IČ

Nakupujte výhodně za velkoobchodní ceny a získejte navíc slevu 3% za registraci!

Jste-li živnostníkem nebo majitelem malé či střední firmy, využijte naší časově omezené nabídky:

Při registraci na https://www.torriacars.cz/registrace Vám poskytneme speciální slevu 3% na nákup veškerého našeho sortimentu, prezentovaného na internetovém portálu www.torriacars.cz.

Vaše registrace je zcela nezávazná, to značí, že Vám z ní nevzniká žádná povinnost v budoucnu objednávat zboží.

Navíc Vám garantujeme max. zákaznický servis, kdy zboží objednané do 12 hod obdržíte již následující pracovní den, přičemž cca 90% sortimentu držíme skladem. Dalším bonusem je dodání zboží (především využíváme PPL) zdarma, platí při objednávkách nad 2.000 Kč (včetně DPH).

Máte-li zájem o dlouhodobou spolupráci, pravidelné odběry nebo odběry ve větším objemu, a zajímají Vás tak podrobnosti vzájemné spolupráce, kontaktujte nás prosím písemně na mailové adrese ludek.hladik@torriacars.cz nebo telefonicky na +420 732 231 135.

 

Nejprodávanější značky zboží:

 

© 2022 Všechna práva vyhrazena, Torriacars, s.r.o. Feo.cz