Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie Více informací.

Tuto zprávu již nezobrazovat

Články a aktuality

11.03.2019 12:02

Jarní kontrola vozu. Na co nesmíte zapomenout?

Kromě pravidelné kontroly tlaku v pneumatikách, která by se měla provádět minimálně jednou za měsíc (a na studených pneumatikách), patří k jarní údržbě  kontrola...

22.02.2019 14:45

Gumové koberce

3 DŮVODY PROČ VYUŽÍVAT GUMOVÉ KOBERCE 1. Gumové koberce jsou skvělým pomocníkem téměř pro každého. Z gumových koberců voda rychleji vysychá, proto si v zimním...

Reklamace

Reklamace:

V rámci našich služeb Vám nabízíme beztrarostný servis na určité druhy našeho zboží. Nebojte se a napište nám email reklamace@torriacars.cz. V rámci reklamace si u Vás zboží vyzvedneme a poté Vám ho i přivezeme. To vše je zdarma. 

Při uplatnění reklamací si stáhněte reklamační list a dle pokynů vyplňte. Poté jej vytiskněte a spolu s reklamovaným zbožím a kopií faktury odešlete ne reklamační adresu od 6.6.2016 TorriaCars s.r.o. Na Hutích 2962/44, Hala G, 466 01 Jablonec nad Nisou (provozovna firmy). Před posláním samotné reklamace zašlete email ve kterém sdělujete tuto skutečnost a shrnujete problém na emailovou adresu reklamace@torriacars.cz. Poté Vám bude sděleno, jak při reklamaci postupovat. Podací lístky si uchovávejte delší dobu. 

  • Reklamační list ke stažení - ZDE

 

Reklamace zboží značky EXTOL:

V případě reklamace elektrického nebo pneumatického zboží značky EXTOL CRAFTEXTOL PREMIUM nebo EXTOL INDUSTRIAL postupujte dle tohoto návodu.

 

Reklamace zboží značky HERON:

V případě reklamace elektrického nebo pneumatického zboží značky HERON postupujte dle tohoto návodu.

 

Reklamace zboží značky BOSCH:

V případě reklamace jakéhokoliv nářadí od značky Bosch postupujte dle tohoto návodu.

 

Reklamace zboží značky Dewalt:

V případě reklamace elektrického nebo pneumatického zboží značky DeWalt postupujte dle tohoto návodu.

© 2019 Všechna práva vyhrazena, Torriacars, s.r.o. Feo.cz