Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie Více informací.

Tuto zprávu již nezobrazovat

Články a aktuality

Elektronické vybavení značky LAMAX

Přestože jsou automobily stále „chytřejší“ a bezpečnější, sankce za přestupky i počet policistů neustále rostou a počet nehod neklesá. Vlastně spíše naopak. Celkové škody jdou do miliard korun ročně. Stejně tak roste počet nehod, u kterých je viník neznámý nebo je situace sporná. Kamery LAMAX DRIVE Vám takové situace pomůžou vyřešit. Natáčí ve vysokém rozlišení, samozřejmostí je G-senzor nebo funkce parkovacího režimu či detekce pohybu. Dobrá světelnost objektivu a přísvit pomocí LED diody umožňují i kvalitní noční natáčení. A to nejlepší na konec. Kamery do auta LAMAX DRIVE jsou za skvělou cenu.

Máte mnoho elektrických zařízení a neustále se potýkáte s jejich nabíjením? K tomu jsou tu USB nabíječky. Tyto moderní USB nabíječky zvládnou i ty největší výzvy. V nabídce jsou k dispozici jak nabíječky do vozidla, tak chytré modely do zásuvek v domácnosti.

Jako poslední jsou zde designové LED lampičky z ušlechtilých materiálů s dotekovým ovládáním a provozem na síťový adaptér i vestavěnou baterii. Plynulá regulace intenzity jasu a tři přepínatelné módy světla, které jsou zdravé pro Vaše oči. Lampičky lze díky ohebnosti těla umístit či zavěsit kamkoli.

© 2020 Všechna práva vyhrazena, Torriacars, s.r.o. Feo.cz