Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie Více informací.

Tuto zprávu již nezobrazovat

Články a aktuality

Gumové koberce

3 DŮVODY PROČ VYUŽÍVAT GUMOVÉ KOBERCE

1. Gumové koberce jsou skvělým pomocníkem téměř pro každého. Z gumových koberců voda rychleji vysychá, proto si v zimním období můžete povšimnou méně zamlžených oken. Naopak v textilních kobercích se voda drží, poté odpařuje do prostoru, a tím způsobuje zamlžení oken. Zamlžená okna se v zimě mění na nepříjemnou vnitřní námrazu, která Vás obíra o čas strávený odmlžováním a škrábáním skel nejen zvenku ale i zevnitř. Jestliže gumové koberce zachytily větší množství vody, jednoduše vodu mužeme vylít ven.

2. Co se týče čištění, není nic jednoduššího. Gumové koberce snadno vyklepeme, či jen opláchneme vodou kdežto textilní, musíme stále vysávat, čistit a drhnout. Na podzim, v období kaluží a bláta, je textilní koberec naprosto nepraktický.

3. Díky nepropustnosti gumových koberců také chráníte svoji elektroinstalaci, která je umístěna pod sedadlem řidiče.

 

 

Kvalita materiálů
Gumové koberce z recyklovatelného, vysoce odolného a kvalitní materiálu - mikroporézní pryž SBR, který zajišťuje extrémní pružnost při ohybu a i po dlouhodobém skladování se výrobek roztáhne opět do původního tvaru. Kvalita materiálu také dovoluje použití v širokém rozsahu teplot od -60°C do +80°C a zaručuje značnou odolnost vůči stárnutí materiálu vlivem UV-záření.

 

Bezpečnost
Všechny výrobky jsou opatřeny certifikátem TÜV Süd Czech, certifikátem o složení a bezpečnosti použitého materiálu MSDS, homologací dle směrnic České republiky / Evropské unie ATEST 8SD 3401 a z hlediska hořlavosti vyhovují požadavkům metodiky ZM-A/10.70 (Česká republika / Evropská unie).

© 2020 Všechna práva vyhrazena, Torriacars, s.r.o. Feo.cz