Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie Více informací.

Tuto zprávu již nezobrazovat

Články a aktuality

Hlasování do soutěže ShopRoku 2016

Náš e-shop se zapojil do hlasování v soutěži ShopRoku o nejkvalitnější, nejpopulárnější a nejzajímavější e-shop českého internetu za rok 2016. Toto hlasování pořádá společnost Heureka.cz a rozhoduje o něm odborná porota a hlavě vy, zákazníci. Konkrétně je náš e-shop zapojen v kategorii Dům a zahrada / Dílna.

Pokud jste tedy byli s našimi službami v letošním roce spokojeni, moc bychom ocenili, kdyby jste kvůli nám obětovali pár minut svého drahocenného času a poslali nám skrze toto hlasování svůj hlas. Bude to pro nás jasný důkaz ocenění našich služeb ze strany vás, našich zákazníků.

 

 

Forma hlasování:

Hlasování bude probíhat pomocí jednoduchého formuláře a to od 1. 12. 2016 do 28. 2. 2017. Vyhlášen bude jeden absolutní vítěz s největším počtem hlasů a devět finalistů. Hlasovat může každý internetový uživatel. Stačí jen na stránce s hlasováním vybrat náš e-shop a odeslat hlasovací formulář. V průběhu soutěže může každý uživatel hlasovat pouze jednou. Další hlasy od jednoho uživatele budou ignorovány.

 

Kde hlasovat:

Na odkaze níže zadáte do prvního okénka s názvem „1. místo“ náš obchod. Stačí začít psát TorriaCars a našeptávač již doplní celý náš název. Po vyplnění stačí již pouze zadat váš email a kliknout na tlačítko ODESLAT MŮJ HLAS a vše je hotové. Pokud by jste chtěli znát výsledky hlasování, tak před odesláním hlasu zaškrtněte ještě políčko „informujte mě o výsledcích hlasování“ Po odeslání hlasu je již pouze nutné potvrzení hlasování skrz váš email, na který je poslán potvrzovací odkaz.

 

PROVÉST HLASOVÁNÍ

© 2020 Všechna práva vyhrazena, Torriacars, s.r.o. Feo.cz