Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie Více informací.

Tuto zprávu již nezobrazovat

Články a aktuality

20.07.2020 10:46

Bezstarostný servis TOTAL

V případě uplatnění záruční opravy na elektrické a pneumatické nářadí značky TOTAL je možné využít naší speciální služby, kdy je po zaslání příslušných...

Jak funguje svoz půjčeného zboží zdarma

Jak vrátit zapůjčené zboží

Na zadanou emailovou adresu vám po vystavení faktury dorazí informace s odkazem na unikátní objednávkový formulář pro objednání svozu zdarma na vaší adresu.

Unikátní odkaz je funkční pro objednání svozu pouze 1x (nelze objednat více svozů na 1 produkt). Pokud k předání z jakéhokoliv důvodu nedojde, nelze udělat novou objednávku, ale je třeba napsat na email pujcovna@torriacars.cz, kde se vyřeší další objednání dopravy.

Po vyplnění formuláře a potvrzení údajů k vám následující den dorazí dopravce (firma PPL) a balík převezme. Jakmile se zboží vrátí k nám, bude překontrolován stav zboží a následně vystaven opravný doklad, na kterém bude ponížena částka kauce o počet dní, které bylo nářadí vypůjčené. Tato částka vám bude následně vrácena na účet do 5-ti pracovních dní.

Zboží musí být vráceno tak, jak bylo od dodavatele dodáno (v čistém a funkčním stavu) a včetně veškerého příslušenství, které bylo v balení.

 

Jak připravit balík pro dopravce

Zboží je nutné zabalit do stejné krabice, ve které jste zboží obdrželi a zajistit proti případnému poškození a neoprávněnému rozbalení. Dle přepravních podmínek společnosti PPL musí být zboží zabalené tak, aby vydrželo pád z výšky 120 cm. Pokud zboží přijde v poškozeném stavu, bude odečtena příslušná částka za opravu z výše kauce (dle obchodních podmínek).

 

Příklad půjčení zboží

  1. Půjčím si kombinované kladivo značky Bosch za kauci 10 000 Kč. Objednávku dokončím v pondělí v 10:00.
  2. Objednávka bude zpracována ze strany eshopu tentýž den.
  3. V úterý mi dopravce během dne přiveze balík se zbožím s celkovou dobírkou ve výši kauce (v našem případě 10 000 Kč).
  4. Kladivo budu používat zbytek úterý a část středy. V tomto momentě mám vše hotové a rozhodnu se kladivo vrátit.
  5. Přes unikátní odkaz, který mi přišel na email, si objednám dle instrukcí svoz. Objednání svozu na následující den je možné realizovat nejdéle do 19:00 aktuálního dne. Pokud tento čas objednání svozu nestihnu, bude mi započítán další den za pronájem.
  6. Připravím balík dle pokynů v odstavcích „Jak vrátit zapůjčené zboží“ a „Jak připravit balík pro dopravce“.
  7. Ve čtvrtek během dne přijede dopravce na udanou adresu pro vyzvednutí a balík odveze.
  8. Balík dorazí v pátek na adresu pronajímatele. Nářadí bude překontrolováno a následně bude vystaven opravný doklad, který bude ponížen o částka za pronájem.
  9. V tomto případě jsou účtovány dva dny za pronájem.
  10. Do 5-ti pracovních dní bude vyplacen zbytek kauce na můj účet.
© 2020 Všechna práva vyhrazena, Torriacars, s.r.o. Feo.cz