Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie Více informací.

Tuto zprávu již nezobrazovat

Články a aktuality

03.04.2019 11:22

Výměna zimních kol za letní

Zimní pneumatiky za letní můžeme bez starostí přezout od 1. dubna 2019. Na letní pneumatiky lze přezout i dříve a to v tom případě ukazuje-li nám teploměr stabilně teplotu...

11.03.2019 12:02

Jarní kontrola vozu. Na co nesmíte zapomenout?

Kromě pravidelné kontroly tlaku v pneumatikách, která by se měla provádět minimálně jednou za měsíc (a na studených pneumatikách), patří k jarní údržbě  kontrola...

Nářadí Makita

Společnost Makita patří mezi nejvýznamnější světové výrobce nářadí pro profesionální použití. Její založení se datuje až do roku 1915. Díky této dlouholeté zkušenosti v oboru může dnes značka produkovat okolo 450 druhů nářadí. Značka Makita je tedy symbolem spolehlivého nářadí. Z tohoto důvodu jsme pro Vás tuto značku zařadili do našeho sortimentu a věříme, že tento krok oceníte.

Počáteční výběr nářadí je směřován na ty nejpraktičtější typy, které jsou často využívány při každodenní práci. Mezi stálice v tomto směru jistě patří úhlové brusky. V naší nabídce naleznete jak nejčastěji využívaný typ s průměrem kotouče 125mm (GA5030), tak sadu dvou brusek s průměry kotouče 125 a 230 mm (DK0053G). Jako další uvádíme kombinované vrtací a sekací kladivo HR2470 s nejčastěji využívaným uchycením nástroje SDS-PLUS.

Na sortiment kladiv jistě navazují vrtací šroubováky. Od Makity máme připraven model 6271DWPE o síle 12V vybaven plastovým kufrem a dvěma akumulátory. V neposlední řadě je třeba zmínit i praktické rádio na stavbu (DMR102), které je velmi odolné vůči tvrdým povětrnostním podmínkám a všudypřítomné vlhkosti.

© 2019 Všechna práva vyhrazena, Torriacars, s.r.o. Feo.cz