Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie Více informací.

Tuto zprávu již nezobrazovat

Články a aktuality

18.06.2019 08:16

AUTEM NA DOVOLENOU - NA CO BYSTE NEMĚLI ZAPOMENOUT

Chystáte se autem v létě na dovolenou? Zde Vám přinášíme pár užitečných rad a tipů, na co nezapomenout, a jak připravit auto na dlouhou cestu. Při cestě za sluníčkem,...

Nářadí Makita

Společnost Makita patří mezi nejvýznamnější světové výrobce nářadí pro profesionální použití. Její založení se datuje až do roku 1915. Díky této dlouholeté zkušenosti v oboru může dnes značka produkovat okolo 450 druhů nářadí. Značka Makita je tedy symbolem spolehlivého nářadí. Z tohoto důvodu jsme pro Vás tuto značku zařadili do našeho sortimentu a věříme, že tento krok oceníte.

Počáteční výběr nářadí je směřován na ty nejpraktičtější typy, které jsou často využívány při každodenní práci. Mezi stálice v tomto směru jistě patří úhlové brusky. V naší nabídce naleznete jak nejčastěji využívaný typ s průměrem kotouče 125mm (GA5030), tak sadu dvou brusek s průměry kotouče 125 a 230 mm (DK0053G). Jako další uvádíme kombinované vrtací a sekací kladivo HR2470 s nejčastěji využívaným uchycením nástroje SDS-PLUS.

Na sortiment kladiv jistě navazují vrtací šroubováky. Od Makity máme připraven model 6271DWPE o síle 12V vybaven plastovým kufrem a dvěma akumulátory. V neposlední řadě je třeba zmínit i praktické rádio na stavbu (DMR102), které je velmi odolné vůči tvrdým povětrnostním podmínkám a všudypřítomné vlhkosti.

© 2019 Všechna práva vyhrazena, Torriacars, s.r.o. Feo.cz