Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie Více informací.

Tuto zprávu již nezobrazovat

Články a aktuality

Praktické hevery a zvedáky

Píchli jste pneumatiku a chcete mít ve vozidle spolehlivý hever, díky kterému se výměna odehraje během několika minut? Pak vám v tomto článku představíme několik zvedáků, které vám v této situaci vytrhnou trn z paty! Pokud máte pneumatiky s profilem například 65mm, tak je nutné v případě defektu počítat se snížením podvozku právě o tuto výšku. Proto doporučujeme naše nízkoprofilové zvedáky, které se perfektně hodí na tento typ práce.

Z bezpečnostního hlediska nezapomeňte myslet na základní pravidla práce s heverem. Vždy musí stát na rovné a pevné ploše. Před samotným zvednutím nezapomeňte auto zabrzdit a v neposlední řadě pamatujte na to, že pokud má vaše vozidlo například 2 tuny, tak nemusí být hever s touto nosností dostačující. Díky přidané hmotnosti ve vozidle je nutné počítat s rezervou alespoň 10%.

 

Pojízdný hydraulický zvedák GEKO G02032 s nosností 2,5 tuny a nízkoprofilovou konstrukcí je pro takové případy ideální. Díky zdvihu 80-365mm je možné jej použít pro drtivou většinu běžných prací. Dále je vybaven praktickými kolečky, které usnadňují manipulaci s ním, když jej umísťujete pod vozidlo.

 

Model GEKO G02030 disponuje totožnými vlastnostmi a navíc je vybaven praktickým příručním kufrem, do kterého je možné si hever uložit.

 

Pokud jste náročnějšími uživateli a hodláte zvedat těžší břemena, je pro vás vhodný model GEKO G02033. Taktéž má nízkoprofilovou konstrukci, pojezdová kolečka, zdvih 100-520mm a nosnost celé 4 tuny.

© 2020 Všechna práva vyhrazena, Torriacars, s.r.o. Feo.cz