Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie Více informací.

Tuto zprávu již nezobrazovat

Články a aktuality

Představujeme značky Ryobi a Scheppach

Původně japonská firma Ryobi, která nyní patří do nadnárodního koncernu TTI nabízí zahradní techniku a elektrické nářadí pro náročné uživatele. Nabídka sahá od praktického ručního nářadí, mezi které patří vrtačky, přímočaré pily nebo brusky až k elektrickým sekačkám. Vše ve špičkovém designu a kvalitě a s příznivou cenovou politikou.

 

Značka Scheppach je s více než 80letou tradicí jedna z nejstarších, nejznámějších a největších německých firem, která se specializuje na výrobu dílenských a dřevoobráběcích strojů špičkové kvality. Mnohé z jejich strojů jsou nejprodávanějšími stroji na našem trhu – třeba štípače na dřevo, ponorné pily nebo kompresory. V nabídce naleznete i skvělé stolové a pokosové pily, protahovačky, brusky, stojanové vrtačky a další.

© 2020 Všechna práva vyhrazena, Torriacars, s.r.o. Feo.cz