Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie Více informací.

Tuto zprávu již nezobrazovat

Články a aktuality

Představení značek - nářadí

Zde máme uvedený ucelený seznam renomovaných výrobců nářadí, které lze nalézt v našem sortimentu. Pro rychlejší vyhledávání stačí kliknout v seznamu níže na požadovanou značku, načež se obraz automaticky posune a zarovná svou horní hranu s hledaným výrobcem. 

Je řada hobby nářadí určená především pro domácí kutily, kteří by rádi za nízkou cenu získali především vysokou kvalitu. U nářadí Extol Craft je dbáno na dlouhou životnost, čemuž odpovídá  materiál převodovky a uložení ložisek, které je řešeno tvrzenou ocelí. Hobby řada Extol Craft se také vyznačuje specifickým, čistým a moderním designem.

 

Jedná se o řadu určenou zejména pro řemeslníky a náročné kutily. Oproti řadě Craft je řada nářadí Extol Premium stavěna pro větší zátěž. U nářadí Extol Premium není hlavním parametrem cena, nýbrž kvalita použitých materiálů, technologie, zpracování, ergonomie, design a výdrž. Při vývoji Premium řady byla použita řešení a patenty dosud využívané pouze u profesionálních řada a proto Extol Premium zaujímá nejširší pole využití.

 

Extol Industrial představuje špičku ve kvalitě, výdrži a výkonnosti mezi nářadím Extol. Nářadí řady Extol Industrial je stavěno pro každodenní profesionální využití v průmyslovém odvětví. Výrobky řady Industrial podstupují přísnými zátěžovými testy a jejich robustní konstrukce a špičkové komponenty z nich dělají nedílnou součást práce v těch nejnáročnějších podmínkách.

 

Extol Light je řada moderních a účinných LED žárovek. Hlavními výhodami žárovek Extol Light jsou minimální spotřeba, dlouhá životnost, vysoká energetická účinnost, okamžitý start při rozsvícení, šetrnost vůči přírodě, vysoká odolnost a další.

 

Heron je značka výkonných elektrocentrál a čerpadel, která jsou spolehlivými pomocníky stavbařů, hasičů, zemědělců, zahrádkářů a mnoha dalších odvětví. Heron se vyznačuje vysokým výkonem a širokým spektrem využití. Kvalita a výkon zařízení Heron je každodenně testována v terénu během běžných i kalamitních situací.

 

Špičkou mezi profesionálním dílenským ručním nářadím je značka Fortum. Cílovými skupinami nářadí Fortum jsou v přední řadě servisní dílny, montážní výroba, vybavení instalatérů a údržbářů. Základem profesionálního nářadí Fortum jsou špičkové materiály zpracované nejmodernějšími technologiemi. V neposlední řadě se značka Fortum vyznačuje ergonomickým designem a dlouhou životností.

 

 

KITO je prvotřídní značka šroubováků a šroubovacích bitů. Jedná se o renomovaného výrobce s dlouholetými zkušenostmi s trhem v Evropě, Americe a Japonsku. Unikátní kombinace materiálů, technologií zpracování a konstrukčních řešení nabízí optimální poměr tvrdosti a pevnosti hrotů a to v celé šíři běžných i speciálních hrotů značky KITO.

  • KITO Grip

KITO Grip jsou prvotřídní hroty vybavené speciální horizontální úpravou povrchu kontaktních ploch hlavy hrotu, díky které se zvyšuje tření špičky hrotu v hlavě šroubu o více než 80%.

  • KITO Smart

Hroty KITO Smart vám umožní dostat se i do míst, kam se s běžnými bity nedostanete. Řada KITO Smart nabízí široké spektrum unikátních profilů od běžných až po ty výjimečné.

 

Bosch je německá značka s působením na trhu již od roku 1886. Jednou z mnoha kategorií vyráběných produktů je nářadí značky Bosch. Nářadí je rozděleno do tří kategorií – Modrá řada profi, Zelená řada hobby a Zahradní nářadí.

Mezi řemeslníky a domácími kutily se Zelená řada a Zahradní nářadí Bosch těší velké oblibě díky vysoké kvalitě a přizpůsobivému modernímu designu.

Modrá řada profi nářadí Bosch je používána zejména v těžké průmyslové výrobě. Tato řada je konstruována tak, aby obstála každodenní námahu průmyslové výroby. Při volbě kvalitního a odolného nářadí s dlouhou životností a vysokou výkonností sahají profesionálové po Modré profi řadě Bosch.

 

Česká značka ručního nářadí ATX se zaměřuje zejména na kvalitní Gola sady se širokým spektrem velikostí, avšak mezi další sortiment značky ATX patří také řezné kotouče, šroubováky, kleště a další. Firma ATX je držitelem jakosti tvrdosti kovů ZŮS Č. 090-015146, čímž zaručuje kvalitu vyráběného nářadí a jeho dlouhou životnost. Díky vysoké kvalitě ručního nářadí ATX je tato značka vhodnou volbou jak pro domácí kutily, tak pro profesionály. Vice na www.atxczechrepublic.com

© 2020 Všechna práva vyhrazena, Torriacars, s.r.o. Feo.cz