Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie Více informací.

Tuto zprávu již nezobrazovat

Články a aktuality

Představení značek - provozní kapaliny

Zde máme uvedený ucelený seznam renomovaných výrobců provozních kapalin, které lze nalézt v našem sortimentu. Pro rychlejší vyhledávání stačí kliknout v seznamu níže na požadovanou značku, načež se obraz automaticky posune a zarovná svou horní hranu s hledaným výrobcem. 

Původem britská společnost Castrol byla založena již roku 1899 a v současnosti je předním výrobcem špičkových mazacích olejů, plastických maziv a dalších produktů pro automobily, průmysl, námořní a leteckou dopravu a další odvětví. Pomocí 13 vlastních výzkumných a vývojových středisek je Castrol na předních příčkách technologického pokroku. Oleje značky Castrol se neustále vyvíjejí, aby zvýšily maximální výkon motorů a prodloužily jejich životnost. Zásluhou spolupráce s předními automobilovými značkami je Castrol vždy o krok napřed před konkurencí.

 

Cinol je obchodní značkou české firmy MORÁVIA-CHEM, s.r.o., která byla založena v roce 1996 a zabývá se výrobou autokosmetiky, autochemie a olejů. Díky spolupráci s výzkumnými centry na českých univerzitách Cinol neustále vyvíjí své produkty a dosahuje tak vysoké konkurence-schopnosti na českém a slovenském trhu.

 

Jedna z největších korporací na světě Exxon Mobil se sídlem v USA byla do současné podoby zformována roku 1999, avšak kořeny této rozsáhlé firmy sahají až do roku 1882. Exxon Mobil se zabývá těžebním průmyslem – zpracovává a těží ropu a zemní plyn. Jako výstupní produkt těžební činnosti se Exxon Mobil zabývá také výrobou maziva a petrochemických výrobků.

 

Nejpoužívanější česká značka olejů Mogul započala svou dlouhou cestu již v roce 1927. Firma Paramo, vyrábějící produkty značky Mogul, se zabývá především výrobou mazacích a procesních olejů, asfaltů a parafínů. Tyto oleje  jsou specifické zejména díky vysokému viskoznímu indexu, dlouhou trvanlivostí a možností používání po celý rok. Oleje Mogul jsou vyvinuty tak, aby zajistily bezpečné mazání motoru vašeho vozidla a jeho dlouhou životnost.

© 2020 Všechna práva vyhrazena, Torriacars, s.r.o. Feo.cz