Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie Více informací.

Tuto zprávu již nezobrazovat

Články a aktuality

Jak funguje svoz půjčeného nářadí

Jak vrátit zapůjčené zboží

Na zadanou emailovou adresu vám po vystavení faktury dorazí informace s odkazem na unikátní objednávkový formulář pro objednání svozu zdarma na vaší adresu.

Unikátní odkaz je funkční pro objednání svozu pouze 1x (nelze objednat více svozů na 1 produkt). Pokud k předání z jakéhokoliv důvodu nedojde, nelze udělat novou objednávku, ale je třeba napsat na email pujcovna@torriacars.cz, kde se vyřeší další objednání dopravy.

Po vyplnění formuláře a potvrzení údajů k vám následující den dorazí dopravce (firma PPL) a balík převezme. Jakmile se zboží vrátí k nám, bude překontrolován stav zboží a následně vystaven opravný doklad, na kterém bude ponížena částka kauce o počet dní, které bylo nářadí vypůjčené. Tato částka vám bude následně vrácena na účet do 5-ti pracovních dní.

Zboží musí být vráceno tak, jak bylo od dodavatele dodáno (v čistém a funkčním stavu) a včetně veškerého příslušenství, které bylo v balení.

 

Jak připravit balík pro dopravce

Zboží je nutné zabalit do stejné krabice, ve které jste zboží obdrželi a zajistit proti případnému poškození a neoprávněnému rozbalení. Dle přepravních podmínek společnosti PPL musí být zboží zabalené tak, aby vydrželo pád z výšky 120 cm. Pokud zboží přijde v poškozeném stavu, bude odečtena příslušná částka za opravu z výše kauce (dle obchodních podmínek).

 

Příklad půjčení zboží

  1. Půjčím si kombinované kladivo značky Bosch za kauci 10 000 Kč. Objednávku dokončím v pondělí v 10:00.
  2. Objednávka bude zpracována ze strany eshopu tentýž den.
  3. V úterý mi dopravce během dne přiveze balík se zbožím s celkovou dobírkou ve výši kauce (v našem případě 10 000 Kč).
  4. Kladivo budu používat zbytek úterý a část středy. V tomto momentě mám vše hotové a rozhodnu se kladivo vrátit.
  5. Přes unikátní odkaz, který mi přišel na email, si objednám dle instrukcí svoz. Objednání svozu na následující den je možné realizovat nejdéle do 19:00 aktuálního dne. Pokud tento čas objednání svozu nestihnu, bude mi započítán další den za pronájem.
  6. Připravím balík dle pokynů v odstavcích „Jak vrátit zapůjčené zboží“ a „Jak připravit balík pro dopravce“.
  7. Ve čtvrtek během dne přijede dopravce na udanou adresu pro vyzvednutí a balík odveze.
  8. Balík dorazí v pátek na adresu pronajímatele. Nářadí bude překontrolováno a následně bude vystaven opravný doklad, který bude ponížen o částka za pronájem.
  9. V tomto případě jsou účtovány dva dny za pronájem.
  10. Do 5-ti pracovních dní bude vyplacen zbytek kauce na můj účet.
© 2020 Všechna práva vyhrazena, Torriacars, s.r.o. Feo.cz