Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie Více informací.

Tuto zprávu již nezobrazovat

Články a aktuality

24.11.2017 09:23

Praktické hevery a zvedáky

Píchli jste pneumatiku a chcete mít ve vozidle spolehlivý hever, díky kterému se výměna odehraje během několika minut? Pak vám v tomto článku představíme několik...

31.10.2017 10:16

Motorové oleje Mobil

První kroky k dnešnímu nadnárodnímu koncernu značky Mobil se píší již od roku 1866, kdy byla založena firma Vacuum Oil Company – pozdější výrobce prvních olejů...

Výběr zboží

Prvním krokem je nalezení výrobku, o který máte zájem. Vyhledat výrobek lze několika způsoby se kterými Vás zde seznámíme.

 

Pokud už přesně víte co chcete, doporučujeme použít fulltextové vyhledávání, které naleznete v horní části obrazovky. Do pole s vyhledávání zadejte požadovaný řetězec nebo objednací číslo výrobku. Například "úhlová bruska Bosch" nebo objednací číslo či jeho část.

 

Pokud nejste ještě rozhodnuti pro konkrétní výrobek, můžete si ho vybrat prohlížením naší nabídky. Nejdříve vyberete kategorii v levém sloupci a následně pokračujte výběrem podkategorií (Nářadí / Pneumatické nářadí / Rázové utahováky, atd.), načež se vyobrazí všechny dostupné produkty z dané sekce.

 

V detailu zobrazené položky je přímo pod obrázkem umístěno několik záložek užitečných k danému zboží. Kromě základní položky „Popis“ (podrobný popis výrobku) je zde i „Video“ (video ukázky práce s výrobkem), „Alternativní zboží“ (výrobky stejného zaměření a použití), „Ke stažení“ (návod k použití popř. technický nákres) a „Dotaz k produktu“ (veškeré dotazy na výrobek směřujte právě zde).

Pokud u produktu jedno z těchto políček není (např. „Ke stažení“), tak není dostupný žádný návod ke stažení.

 

Při posunutí obrazu o něco níže si lze v detailu produktu také vybrat zboží přímo související s aktuálně otevřeným výrobkem – ochranné pomůcky či praktické příslušenství.

© 2019 Všechna práva vyhrazena, Torriacars, s.r.o. Feo.cz